Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.957

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 906

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 885

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.726

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.705

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.756

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.737

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 898

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.787

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 906

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.771

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.682

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 893

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.772

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.719

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.828

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.762

powerpower

1 Kerkers

1 1.687

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.756

pinar11

Bijt e Sefes

3 2.014

pinar11

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)