Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.009

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 674

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 661

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.355

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.308

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.333

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.335

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 659

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.329

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 673

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.320

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.313

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 665

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.327

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.336

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.328

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.338

powerpower

1 Kerkers

1 1.309

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.336

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.451

pinar11

 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)