Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.588

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 762

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 744

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.518

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.472

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.505

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.498

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 746

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.499

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 762

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.490

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.481

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 752

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.498

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.502

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.503

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.506

powerpower

1 Kerkers

1 1.484

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.509

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.649

pinar11

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)