Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.021

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 678

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 665

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.363

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.316

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.341

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.343

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 663

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.337

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 677

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.328

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.321

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 669

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.335

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.344

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.336

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.346

powerpower

1 Kerkers

1 1.318

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.344

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.459

pinar11

 • Benutzer online 14

  1 Mitglied und 13 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)