Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 3.223

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 1.526

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 1.310

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 3.109

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 2.810

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 2.562

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 2.184

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 1.281

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 2.586

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 1.006

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 2.349

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.907

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 1.275

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.981

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 2.581

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 2.132

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 2.846

powerpower

1 Kerkers

1 2.124

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 2.555

pinar11

Bijt e Sefes

3 3.377

pinar11

 • Benutzer online 8

  8 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)