Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 3.097

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 1.124

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 1.033

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 2.171

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 2.094

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 2.051

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.928

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 1.030

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 2.101

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 965

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 2.035

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.830

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 1.020

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.910

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 2.023

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 2.032

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 2.158

powerpower

1 Kerkers

1 1.862

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 2.081

pinar11

Bijt e Sefes

3 2.446

pinar11

 • Benutzer online 7

  7 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)