Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.607

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 765

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 748

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.523

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.478

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.514

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.504

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 750

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.508

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 769

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.505

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.487

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 757

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.509

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.510

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.521

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.514

powerpower

1 Kerkers

1 1.490

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.519

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.675

pinar11

 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)