Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 3.223

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 1.531

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 1.311

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 3.116

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 2.817

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 2.569

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 2.185

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 1.286

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 2.589

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 1.006

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 2.350

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.907

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 1.277

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.981

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 2.582

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 2.132

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 2.852

powerpower

1 Kerkers

1 2.125

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 2.559

pinar11

Bijt e Sefes

3 3.383

pinar11

 • Benutzer online 9

  9 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)