Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 3.033

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 997

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 948

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.905

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.883

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.892

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.828

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 963

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.926

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 941

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.904

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.766

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 946

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.854

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.861

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.932

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.943

powerpower

1 Kerkers

1 1.771

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.910

pinar11

Bijt e Sefes

3 2.206

pinar11

 • Benutzer online 8

  8 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)