Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.922

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 890

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 866

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.701

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.670

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.726

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.705

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 883

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.750

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 891

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.732

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.654

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 875

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.744

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.691

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.794

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.735

powerpower

1 Kerkers

1 1.656

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.732

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.979

pinar11

 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)