Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 3.033

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 1.001

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 952

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.915

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.885

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.896

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.829

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 964

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.930

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 941

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.907

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.766

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 948

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.854

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.863

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.933

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.950

powerpower

1 Kerkers

1 1.776

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.916

pinar11

Bijt e Sefes

3 2.213

pinar11

 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)