Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.796

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 840

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 826

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.625

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.588

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.643

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.627

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 842

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.672

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 852

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.653

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.578

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 836

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.649

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.609

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.703

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.643

powerpower

1 Kerkers

1 1.571

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.658

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.884

pinar11

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)