Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.643

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 777

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 759

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.548

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.496

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.537

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.526

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 762

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.544

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 787

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.533

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.511

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 771

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.541

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.538

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.564

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.537

powerpower

1 Kerkers

1 1.511

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.552

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.729

pinar11

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)