Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.916

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 886

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 862

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.695

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.666

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.717

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.700

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 879

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.743

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 889

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.723

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.647

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 873

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.734

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.684

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.787

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.729

powerpower

1 Kerkers

1 1.651

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.727

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.971

pinar11

 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)