Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 3.076

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 1.061

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 992

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 2.037

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.991

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.969

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.886

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 1.000

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 2.024

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 959

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.979

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.810

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 991

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.894

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.946

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 2.000

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 2.056

powerpower

1 Kerkers

1 1.832

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 2.003

pinar11

Bijt e Sefes

3 2.329

pinar11

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)