Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.962

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 906

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 887

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.732

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.708

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.762

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.741

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 903

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.790

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 909

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.778

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.692

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 898

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.778

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.723

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.832

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.769

powerpower

1 Kerkers

1 1.690

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.764

pinar11

Bijt e Sefes

3 2.022

pinar11

 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)