Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 3.072

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 1.057

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 989

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 2.031

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.983

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.965

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.880

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 997

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 2.019

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 953

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.973

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.807

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 989

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.889

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.941

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.991

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 2.046

powerpower

1 Kerkers

1 1.827

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 2.000

pinar11

Bijt e Sefes

3 2.322

pinar11

 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)