Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 1.925

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 649

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 636

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.305

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.258

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.283

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.285

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 634

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.279

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 648

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.269

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.263

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 640

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.275

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.286

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.278

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.288

powerpower

1 Kerkers

1 1.259

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.286

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.401

pinar11

 • Benutzer online 44

  44 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)