Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.451

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 758

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 743

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.515

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.472

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.500

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.495

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 745

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.496

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 761

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.486

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.478

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 752

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.494

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.501

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.500

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.503

powerpower

1 Kerkers

1 1.480

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.507

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.634

pinar11

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)