Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.916

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 886

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 862

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.695

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.665

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.716

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.700

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 878

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.742

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 888

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.723

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.645

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 873

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.734

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.683

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.786

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.729

powerpower

1 Kerkers

1 1.650

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.726

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.970

pinar11

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)