Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.031

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 681

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 668

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.369

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.322

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.347

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.349

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 666

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.343

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 680

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.334

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.327

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 672

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.341

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.350

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.342

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.352

powerpower

1 Kerkers

1 1.324

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.350

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.465

pinar11

 • Benutzer online 10

  10 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)