Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 947

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 335

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 326

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 689

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 635

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 659

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 667

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 324

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 658

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 338

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 650

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 643

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 328

kerkoj ndim per ket kenge

2 657

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 670

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 662

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 668

powerpower

1 Kerkers

1 640

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 667

pinar11

Bijt e Sefes

3 772

pinar11

 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)