Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 1.338

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 458

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 447

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 931

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 879

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 904

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 911

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 445

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 902

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 459

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 895

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 887

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 450

kerkoj ndim per ket kenge

2 900

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 912

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 904

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 912

powerpower

1 Kerkers

1 883

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 910

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.019

pinar11

 • Benutzer online 18

  18 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)