Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 1.943

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 655

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 642

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.317

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.270

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.295

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.297

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 640

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.291

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 654

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.281

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.275

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 646

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.287

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.298

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.290

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.300

powerpower

1 Kerkers

1 1.271

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.298

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.413

pinar11

 • Benutzer online 10

  10 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)