Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.795

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 840

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 825

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.625

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.585

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.643

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.627

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 841

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.669

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 852

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.652

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.578

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 835

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.648

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.608

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.702

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.642

powerpower

1 Kerkers

1 1.570

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.657

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.884

pinar11

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)