Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 1.903

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 642

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 629

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.291

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.244

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.269

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.271

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 627

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.265

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 641

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.255

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.249

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 633

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.261

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.272

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.264

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.274

powerpower

1 Kerkers

1 1.245

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.272

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.387

pinar11

 • Benutzer online 5

  5 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)