Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.969

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 908

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 890

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.736

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.711

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.766

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.749

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 907

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.798

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 912

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.782

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.697

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 901

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.781

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.724

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.839

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.773

powerpower

1 Kerkers

1 1.692

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.774

pinar11

Bijt e Sefes

3 2.027

pinar11

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)