Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.319

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 753

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 738

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.509

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.466

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.491

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.489

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 739

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.488

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 754

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.476

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.469

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 746

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.485

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.493

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.491

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.495

powerpower

1 Kerkers

1 1.471

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.497

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.614

pinar11

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)