Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 821

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 287

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 281

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 600

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 544

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 565

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 578

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 278

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 566

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 292

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 559

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 550

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 281

kerkoj ndim per ket kenge

2 566

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 579

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 571

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 575

powerpower

1 Kerkers

1 547

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 574

pinar11

Bijt e Sefes

3 679

pinar11

 • Benutzer online 13

  13 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)