Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.745

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 808

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 804

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.603

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.551

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.609

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.602

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 819

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.637

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 833

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.604

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.560

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 814

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.620

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.585

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.665

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.606

powerpower

1 Kerkers

1 1.554

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.626

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.847

pinar11

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)