Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.925

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 891

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 867

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.704

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.675

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.730

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.707

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 885

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.754

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 892

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.739

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.656

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 876

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.749

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.692

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.797

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.739

powerpower

1 Kerkers

1 1.659

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.734

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.985

pinar11

 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)