Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 855

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 304

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 296

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 629

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 575

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 597

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 607

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 293

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 597

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 307

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 588

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 581

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 297

kerkoj ndim per ket kenge

2 595

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 608

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 600

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 606

powerpower

1 Kerkers

1 578

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 605

pinar11

Bijt e Sefes

3 712

pinar11

 • Benutzer online 10

  10 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)