Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.932

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 894

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 873

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.708

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.679

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.738

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.710

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 889

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.759

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 896

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.747

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.661

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 879

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.753

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.699

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.802

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.742

powerpower

1 Kerkers

1 1.667

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.739

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.991

pinar11

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)