Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 3.454

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 2.148

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 1.688

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 4.426

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 3.845

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 3.288

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 2.582

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 1.637

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 3.296

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 1.062

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 2.771

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 2.050

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 1.615

kerkoj ndim per ket kenge

2 2.104

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 3.370

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 2.281

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 3.822

powerpower

1 Kerkers

1 2.505

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 3.257

pinar11

Bijt e Sefes

3 4.646

pinar11

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)