Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.594

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 763

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 746

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.519

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.473

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.507

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.501

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 748

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.502

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 764

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.495

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.484

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 754

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.502

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.505

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.507

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.510

powerpower

1 Kerkers

1 1.488

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.511

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.657

pinar11

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)