Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.589

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 762

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 744

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.518

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.472

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.505

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.498

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 747

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.500

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 763

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.493

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.483

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 753

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.499

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.504

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.506

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.508

powerpower

1 Kerkers

1 1.486

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.509

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.650

pinar11

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)