Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 882

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 313

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 305

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 647

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 593

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 617

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 625

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 302

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 615

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 316

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 606

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 599

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 306

kerkoj ndim per ket kenge

2 613

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 626

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 618

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 624

powerpower

1 Kerkers

1 596

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 625

pinar11

Bijt e Sefes

3 730

pinar11

 • Benutzer online 5

  5 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)