Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.641

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 775

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 758

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.546

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.495

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.534

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.523

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 761

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.542

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 786

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.531

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.509

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 770

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.538

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.537

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.563

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.535

powerpower

1 Kerkers

1 1.510

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.551

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.727

pinar11

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)