Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.918

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 887

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 863

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.697

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.666

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.718

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.701

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 880

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.746

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 889

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.728

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.649

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 873

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.738

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.685

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.791

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.730

powerpower

1 Kerkers

1 1.651

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.728

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.974

pinar11

 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)