Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 3.036

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 1.003

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 953

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.920

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.891

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.902

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.830

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 966

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.936

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 941

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.914

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.768

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 951

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.858

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.867

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.936

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.958

powerpower

1 Kerkers

1 1.779

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.925

pinar11

Bijt e Sefes

3 2.216

pinar11

 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)