Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.655

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 781

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 765

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.559

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.508

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.550

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.536

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 773

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.565

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 795

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.548

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.517

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 777

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.555

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.546

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.585

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.553

powerpower

1 Kerkers

1 1.518

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.565

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.746

pinar11

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)