Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 626

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 227

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 222

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 484

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 428

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 444

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 463

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 219

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 450

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 232

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 442

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 434

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 223

kerkoj ndim per ket kenge

2 448

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 462

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 455

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 459

powerpower

1 Kerkers

1 431

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 457

pinar11

Bijt e Sefes

3 558

pinar11

 • Benutzer online 4

  4 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)