Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 860

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 306

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 298

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 633

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 579

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 601

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 611

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 295

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 601

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 309

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 592

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 585

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 299

kerkoj ndim per ket kenge

2 599

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 612

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 604

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 610

powerpower

1 Kerkers

1 582

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 609

pinar11

Bijt e Sefes

3 716

pinar11

 • Benutzer online 6

  6 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)