Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 1.359

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 464

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 453

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 943

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 893

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 916

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 923

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 451

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 914

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 465

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 907

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 899

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 456

kerkoj ndim per ket kenge

2 912

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 924

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 916

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 924

powerpower

1 Kerkers

1 895

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 922

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.031

pinar11

 • Benutzer online 6

  6 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)