Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 841

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

  • Djduci
  • Rambo6
1 1.639

Rambo6

kerkes

  • himi
  • Rambo6
4 1.647

Rambo6

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 5.173

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 809

miremengjesi

3 1.587

endritgashi

tung

0 802

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 1.640

endritgashi

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 1.569

Rambo6

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 806

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 1.184

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 1.572

Dαנα_ѕωє™

Vllezrit Gashi DVD

2 1.648

calibramuki

emin

  • emin.e
  • emin.e
3 1.649

emin.e

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 2.700
  • Statistik

    15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)