Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 839

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 808

tung

0 799

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 805

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 1.182

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 2.696

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

 • Djduci
 • Rambo6
1 1.636

Rambo6

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 1.571

Dαנα_ѕωє™

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 1.639

endritgashi

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 1.568

Rambo6

Vllezrit Gashi DVD

2 1.642

calibramuki

emin

 • emin.e
 • emin.e
3 1.638

emin.e

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 5.170

endritgashi

miremengjesi

3 1.583

endritgashi

kerkes

 • himi
 • Rambo6
4 1.636

Rambo6

 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)