Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 842

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 811

tung

0 803

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 807

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 1.185

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 2.702

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

  • Djduci
  • Rambo6
1 1.640

Rambo6

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 1.573

Dαנα_ѕωє™

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 1.641

endritgashi

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 1.570

Rambo6

Vllezrit Gashi DVD

2 1.649

calibramuki

emin

  • emin.e
  • emin.e
3 1.650

emin.e

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 5.175

endritgashi

miremengjesi

3 1.588

endritgashi

kerkes

  • himi
  • Rambo6
4 1.648

Rambo6

  • Statistik

    15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)