Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

emin

 • emin.e
 • emin.e
3 1.594

emin.e

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 2.649

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

 • Djduci
 • Rambo6
1 1.613

Rambo6

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 789

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 5.134

endritgashi

kerkes

 • himi
 • Rambo6
4 1.585

Rambo6

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 1.549

Dαנα_ѕωє™

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 790

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 1.140

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 1.617

endritgashi

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 1.543

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 823

miremengjesi

3 1.556

endritgashi

tung

0 786

Vllezrit Gashi DVD

2 1.607

calibramuki

 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)