Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

tung

0 799

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 804

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 808

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 839

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 1.180

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 1.567

Rambo6

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 1.570

Dαנα_ѕωє™

miremengjesi

3 1.583

endritgashi

kerkes

  • himi
  • Rambo6
4 1.635

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

  • Djduci
  • Rambo6
1 1.636

Rambo6

emin

  • emin.e
  • emin.e
3 1.637

emin.e

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 1.639

endritgashi

Vllezrit Gashi DVD

2 1.642

calibramuki

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 2.696

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 5.169

endritgashi

  • Statistik

    15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)