Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 3.768

emin

  • emin.e
  • emin.e
3 1.955

emin.e

Vllezrit Gashi DVD

2 1.917

calibramuki

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 1.802

Dαנα_ѕωє™

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 1.388

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 949

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 1.851

Rambo6

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 1.932

endritgashi

tung

0 947

miremengjesi

3 1.925

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 984

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 5.470

endritgashi

kerkes

  • himi
  • Rambo6
4 2.005

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

  • Djduci
  • Rambo6
1 1.894

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 978
  • Statistik

    15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)